درباره ما

زبلاین یک را‌ه‌حل یکپارچه اتوماسیون بازاریابی است. ما با نشان دادن رفتار کاربران، پیش بینی کاری که انجام خواهند داد و در نهایت با ارتباط برقرار کردن با آنان از کانال مناسب و در زمان مناسب، فعالیت‌های بازاریابان را ساده می‌کنیم.
هدف ما در تیم زبلاین، موفقیت کسب‌و‌کار شماست. ما قدم به قدم در کنار شما خواهیم بود تا با ارائه‌ی خدمات سفارشی مختص هر کسب و کار، موفقیت شما را تضمین کنیم.

زبلاین با چشم انداز حضور در بازارهای جهانی، خود را متعهد می‌داند تا از استاندارها و قوانین بین المللی پیروی نموده و بروزترین متدهای حقوقی و تکنیکال را جهت سرویس دهی و امنیت اطلاعات پیاده سازی کند.

کوچکترین تعامل کاربران با مشتریان بالقوه در فضای دیجیتال از آن‌ها ردپایی به جا می‌گذارد که ذخیره و استفاده از این داده‌ها می‌تواند برگ برنده‌ی شما در جذب و وفادارسازی مشتریان باشد. ما کمک می‌کنیم تا برندها با جمع آوری و تحلیل این داده‌ها نحوه‌ی تعامل خود را با کاربران بهینه سازی کرده و ماهیتی دوستانه از برند خود ایجاد کند.

راهکارهای بازاریابی زبلاین هم اکنون با افتخار در بزرگترین شرکت‌های فعال در حوزه دیجیتال پیاده‌سازی شده است تا ابزاری حرفه‌ای و در عین حال ساده برای حل چالش‌های کسب و کارها ارائه دهد.

اطلاعات تماس

support@zebline.com
sales@zebline.com